شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲
امنیت امروز مرز‌ها خط قرمز نیرو‌های مسلح کشور است PDF  | چاپ |
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 

آشنانیوز:

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امنیت امروز مرز‌ها را خط قرمز نیرو‌های مسلح کشور دانست و گفت: نیرو‌های نظامی در تمامی شرایط آماده دفاع از مرز‌ها و سرزمین کشور عزیزمان هستند و هرگونه تعرضی را قاطعانه پاسخ خواهند داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری آشنانیوز از کرمانشاه، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز از پاسگاه‌های مرزی نیروی زمینی سپاه در مناطق ارتفاعات مرزی شهرستان پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی بازدید کرد.

سرلشکر حسین سلامی در این بازدید در جریان وضعیت و میزان آمادگی پاسگاه‌های مرزی مذکور برای تامین امنیت مرز‌ها و مقابله با تهدیدات دشمنان امنیت و آرامش ملت ایران قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدیدها ضمن قدردانی از مجاهدت، فداکاری و هوشیاری رزمندگان اسلام در مناطق سخت و صعب‌العبور مرزی، اظهار داشت: امنیت امروز مرز‌ها خط قرمز نیرو‌های مسلح کشور است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار خرسندی از آمادگی‌های همه جانبه فرزندان ملت ایران در صیانت از تمامیت ارضی و امنیت میهن اسلامی، افزود: نیرو‌های نظامی در تمامی شرایط آماده دفاع از مرز‌ها و سرزمین کشور عزیزمان هستند و هرگونه تعرضی را قاطعانه پاسخ خواهند داد.

گفتنی است، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز گذشته به منظور افتتاح پروژه‌های سازندگی، محرومیت‌زدایی و مردم یاری در کرمانشاه، دیدار و گفت‌و‌گو با مردم و بازدید از یگان‌های رزمی مستقر در منطقه به استان کرمانشاه سفر کرده است.