يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴

گفتگو

آمار بازدیدکنندگان


بازدید امروز:2118
بازدید دیروز:2388
جنس کار آتش‌نشانان از جنس خدمات رزمندگان در زمان جنگ است PDF  | چاپ |
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 

آشنانیوز جنس کار آتش‌نشانان از جنس خدمات رزمندگان در زمان جنگ است

 

به گزارش آشنانیوز خراسان رضوی فرماندار تایباد، گفت: خدمت به جامعه در لباس آتش‌نشان، نشانه‌ای از ایثار و از جنس خدمات رزمندگان در زمان جنگ است.

حسین شرافتی عصر امروز در بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی تایباد که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین ادارات و نهادها انجام شد، آمادگی کامل نیروهای امدادی را تکیه‌گاه مناسب مردم جامعه ذکر کرد و افزود: اینگونه خدمت افتخاری بزرگ است که به مردم داده می‌شود.
وی ادامه داد: جنس کار آتش‌نشانان از جنس خدمات رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل است.
نماینده عالی دولت اظهار داشت: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس شجاعانه در برابر دشمن ایستادند و از وطنشان دفاع کرند و آتش‌نشانان همانگونه با شجاعت خود را بر دل آتش می‌زنند تا جان فرد دیگری را نجات دهند.
وی با یادآوری حادثه پلاسکو، یاد شهدای آتش‌نشان در آن واقعه راگرامی‌داشت و افزود: فداکار واقعی کسی است که برای نجات مردم از جان خود بگذرد، و آتش‌نشانان با خدمات خودبه مردم این مهم را نشان داده‌اند و می‌توان نمونه بارز آن را در حادثه پلاسکو ذکر کرد.
فرماندار  تایباد ادامه داد: اگر مسئولان با نیت خدایی برای مردم کار کنند در کارشان مؤفق هستند و آتش‌نشانان یکی از آن مردان فداکاری هستند که خدمت صادقانه را سرلوحه کار خود قرار دادند.
شهردار تایباد نیز در این مراسم گفت: فعالیت‌های سازمان آتش‌نشانی با جان مردم سرو کار دارد و لازم است تا در این حوزه خود را روز به روز کرده و با معیارها و استانداردهای جهانی نزدیک‌تر کنیم.
سیدایوب سیدالحسینی با اشاره به اینکه وظیفه آتش‌نشانان حساس و مهم است عنوان کرد: آتش‌نشانان باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند و آمادگی داشته باشند تا در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافته و عملیات مفید را انجام دهند.
وی ادامه داد: ایستگاه آتش‌نشانی تایباد با زیربنای 300 متر مربع و با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون ریال در سال جاری در حال ساخت است.

گفتنی است در حال حاضر14 نفر در این مکان مشغول به فعالیت هستند.

 

افزودن نظر