يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

گفتگو

آمار بازدیدکنندگان


بازدید امروز:2118
بازدید دیروز:2388
رسانه ها نقش مهم در آشنایی مردم با خدمات دامپزشکی دارند PDF  | چاپ |
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 

آشنانیوز معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی خراسان رضوی گفت: رسانه های جمعی نقش بسزایی در اطلاع رسانی و معرفی خدمات مغفول دامپزشکی به مردم دارند.

به گزارش آشنانیوز خراسان رضوی، دکتر ناصر دربان مقامی روز سه شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار افزود: هم اکنون بسیاری از مردم از خدمات و فعالیت های دامپزشکی و نقش آن در تامین سلامت غذایی جامعه اطلاع درستی ندارند.
وی اظهار کرد: خبرنگاران می توانند نقش مهمی در انعکاس فعالیت های دامپزشکی و رسالت این نهاد در تامین و توزیع فراورده های خام دامی داشته باشند.
مدیر روابط عمومی دامپزشکی خراسان رضوی نیز گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی در انعکاس اخبار و رویداد های حوزه دامپزشکی نقش بی بدیل و تاثیرگذاری داشته است.
هادی زارعی با بیان اینکه ایرنا یک رسانه حرفه ای است، افزود: خبرنگاران و گزارشگران این رسانه با مهارت خاص خود در اطلاع رسانی فعالیت های حوزه دامپزشکی حرفه ای عمل می کنند.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان خراسان رضوی نیز با اشاره به جایگاه ایرنا در عرصه اطلاع رسانی گفت: ایرنا خبرگزاری رسمی کشور می باشد و در رتبه بندی های بین المللی از جایگاه ویژه برخوردار است.
شاهین فرشاد افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف، رسانه ای حرفه ای و تخصصی به شمار می رود و در حوزه هایی که مرتبط با سلامت مردم است از هیچ کوششی در اطلاع رسانی و بیان مشکلات و چالشها دریغ نمی کند.
وی با بیان اینکه روزانه بیش از یک هزار و 400 خبر از داخل و خارج کشور روی خروجی های ایرنا منتشر می شود، اظهار کرد: ایرنا در کنار توجه به سرعت از صحت و دقت بسیار در خبررسانی برخوردار است و از سوی دیگر همواره اخلاق رسانه ای را در کنار عملکرد حرفه ای مبنای عمل خود قرار داده است.

 

 

افزودن نظر