يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱

گفتگو

آمار بازدیدکنندگان


بازدید امروز:2118
بازدید دیروز:2388
عشق بین مردم و رهبری دو طرفه است.

آشنانیوز: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: عشق و ارادت بین مردم و رهبری دو طرفه است و با گذشت زمان زیاد تر می شود.     به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آشنانیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، ظهر امروز(5مرداد) در همایش سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان آذربایجان شرقی که در دانشگاه تبریز برگزار شد، با اشاره به اینکه خاطره دل انگیز سفر مقام معظم رهبری به استان آذربایجان شرقی هنوز در ذائمه من است، ابراز داشت: استقبال بی نظیر و شعار یکپارچه مردم در آن زمان، نشانه عشق مردم به رهبرشان است که البته این عشق و ارادت دو طرفه است و با گذشت زمان نیز روز به روز زیاد تر می شود و مخصوص کشور ایران هم نیست و شعاع این عشق، فراسوی کشور هم رفته است.

 

وی تاکید کرد: آذربایجان سر ایران است و شخصیت های والایی در طول تاریخ در خود بزرگ کرده که نمونه آن ها علامه طباطبایی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در ادامه با اشاره به اقدام ماندگار امام خمینی(ره) اظهار داشت: حضرت امام دو کار بزرگ انجام دادند که در طول تاریخ بی نظیر است، یکی براندازی حکومت شاهنشاهی و دیگری تشکیل حکومت اسلامی بود.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تاکید کرد: امروز بزرگ ترین امر به معروف، حمایت از این حکومت است و بدترین منکر دشمنی با انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی افزود: هر کسی با قلم و بیان و ثروت و امکاناتش با این حکومت مخالفت کند منکر انجام داده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در ادامه بر ضرورت آشنا کردن نسل جدید با انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: حوزه و دانشگاه دو بال حکومت اسلامی هستند و نسل بعدی انقلاب که امام را ندیده اند باید با انقلاب اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا بشوند و حوزه و دانشگاه باید این حلقه مفقوده را پر کنند.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه باید مردم را بیشتر با خوی استکبارگری امریکا و رژیم صهیونیستی آشنا کرد، ابراز داشت: اگر روزی امریکا با ما درگیر شود، آن کسی که شرمنده از میدان خارج خواهد شد، امریکاست.

 

وی تاکید کرد: ما ملت ایران می خواهیم بنده خدا باشیم و بس و این دلیل دشمنی امریکا با ایران است، این ها زمانی از ما راضی می شوند که دست از حمایت از انقلاب اسلامی برداریم.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: در دوران طولانی ارتباط با ایشان جز خط اسلام، ولایت و صراط مستقیم و تبلیغ دین و وقف خود در راه اسلام چیز دیگری از آیت الله مجتهد شبستری مشاهده نکردیم.

 

 

 

 

منبع:شبستان

 

افزودن نظر