جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۳

فرماندار: چناران رتبه اول پيشرفت فيزيكي پروژه هاي عمراني در استان را كسب كرد

فرماندار: چناران رتبه اول پيشرفت فيزيكي پروژه هاي عمراني در استان را كسب كردفرماندار چناران گفت: 65 درصد اعتبارات تملك دارايي اختصاص داده شده به شهرستان جذب شده است که اين امر موجب كسب رتبه اول استان از نظر پيشرفت فيزيكي پروژه هاي عمراني شده است

جانبازان دوچرخه سوار طرح حرم تا حرم وارد چناران شدند

جانبازان دوچرخه سوار طرح حرم تا حرم با استقبال فرماندار، مسوولان ادارات و جمعي از مردم وارد شهرستان چناران شدند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چناران خبر داد

یک میلیارد تومان اعتبار سال‌جاری برای تسهیلات مشاغل خانگی چناران

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چناران از اختصاص اعتبار یک میلیارد تومانی برای تسهیلات مشاغل خانگی این شهرستان خبر داد.

به گزارش آشنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس از چناران، محمود دلاور ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان گفت: اعتبار اختصاص یافته هنوز به بانک‌های عامل ابلاغ نشده که بعد از ابلاغ افرادی که در گذشته موفق به دریافت وام نشده و یا افرادی که تازه ثبت‌نام کرده‌اند، با تائید دستگاه‌های اجرایی مربوطه به بانک‌ها معرفی خواهند شد.

وی افزود: سال گذشته در بحث اشتغالزایی حدود چهار هزار نفر در شهرستان چناران مشغول به کار شده‌اند که نسبت به سایر شهرستان‌های استان در رتبه‌های برتر قرار داریم.

وی ادامه داد: سال گذشته شهرستان چناران در پرداخت اعتبارات مشاغل خانگی و خرد وضعیت مطلوبی نداشته است.

در ادامه رئیس کمیته امداد امام خمینی چناران گفت: یک میلیارد و 317 میلیون تومان برای مشاغل خرد و بیش از 605 میلیون تومان در مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شده است.

محمدعلی کوثری افزود: در مجموع همه بانک‌ها 92 درصد در تسهیلات مشاغل خرد و 99 درصد در تسهیلات مشاغل خانگی جذب داشته‌اند.

سیدعلی حسینی فرماندار چناران نیز گفت: یکی از جاذبه‌های سکونت در این شهرستان بحث اشتغال است و مسئولین بانک‌ها زمینه جذب تسهیلات و منابع را به شهرستان فراهم کنند.

معرفي دادستان جديد شهرستان چناران

آشنانیوز :دادستان عمومي و انقلاب چناران با حضور معاون قضايي رييس كل دادگستري خراسان رضوي معرفي شد. 

شهردار چناران در مجمع جهانی صلح

آشنانیوز :امیدوارم بتوانم پیام‌آور صلح و دوستی ملت ایران اسلامی و شهروندان چناران باشم و صدای مردم کشور و شهرم را به گوش سایر مردم دنیا برسانم و ارزش‌های والای ایرانی و اسلامی را بیش از پیش گسترش دهم.            

۵۶۹ نفر از جمعیت روستای کاهو از خدمات بهداشتی درمانی بهره‌مند شدند.

آشنانیوز :فرماندار چناران گفت: عملیات اجرایی چهار خانه بهداشت از تیرماه سال جاری تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد که با افتتاح خانه بهداشت روستای کاهو، ۵۶۹ نفر جمعیت این روستا از خدمات بهداشتی استفاده می‌کنند.   

چناران، قربانی ساخت تقاطع غیرهمسطح ورودی فومن می‌شوند

آشنانیوز :تن چناران راست‌قامت تشکیل دهنده تونل سبز جاده رشت‌ـ‌فومن به دست لبه‌های تیز تبر سپرده می‌شود تا فدای توسعه تقاطع غیرهمسطح چندین ساله شود.         

دیدار فرمانده لشکر ۷۷ پیروز ثامن الائمه با خانواده شهدای شهرستان چناران

آشنانیوز :همزمان با ایام گرامیداشت روز شهید؛ امیر سرتیپ دوم رضا آذریان به همراه امام جمعه، فرماندار، فرمانده انتظامی و مسئولین بنیاد شهید شهرستان چناران در روز گذشته از خانواده شهیدان رجب عبدی و محمد گروهی دیدار کردند.      

دستگيري شکارچي قوچ و ميش وحشي در چناران

آشنانیوز: درپی بررسی و شناسایی صورت گرفته، دراین بین از متهم اجزای 4 راس قوچ و میش وحشی کشف و ضبط و پس از بررسی پرونده توسط قاضی کشیک بازداشت شد.

اختصاص 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به آبرسانی روستایی

آشنانیوز: دکتر دهقان نماینده مردم چناران، گلبهار، طرقبه و شاندیز به همراه فرماندار چناران و مسئولان اداری شهرستان دیروز با جمعی از مردم روستای خریج در سومین برنامه دهگردشی مسئولین حوزه روستایی چناران دیدار کرد.

تازه ها

پربازدید ها