جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹

با نظارت بنیاد مسکن 700 واحد مسکونی در شهرستان خلیل‌آباد در دست ساخت است

آشنانیوز اولین و بزرگترین پایگاه خبری تحلیلی استان خراسان رضویفرماندار شهرستان خلیل‌آباد گفت: در شهرستان خلیل‌آباد 700 واحد مسکونی مسکن با نظارت بنیاد مسکن در دست ساخت است.

چهارمین المپیاد بازیهای محلی خراسان رضوی در خلیل آباد برگزار شد

آشنانیوز اولین و بزرگترین پایگاه خبری تحلیلی استان خراسان رضویبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی آشنانیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد گفت: چهارمین المپیاد بازی های بومی، روستایی و عشایری استان خراسان رضوی در این شهرستان روز یكشنبه با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

فرماندار خلیل‌آباد: تعاون واقعیت انکارناپذیر اقتصاد است

آشنانیوز:فرماندار خلیل‌آباد گفت: تعاون به عنوان واقعیتی انکارناپذیر اقتصاد در دو قرن گذشته با رشد چشمگیری مواجه بوده و توانسته است ضمن حفظ حضور خود در تمام صحنه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی اقدامات شایسته‌ای را داشته باشد.

 

با حضور معاون سازمان صنعت و معدن خراسان‌رضوی سرپرست جدید اداره صنعت و معدن خلیل‌آباد معرفی شد

آشنانیوز _صبح امروز با حضور حسین بهزادنسب (معاون سازمان صنعت و معدن خراسان‌رضوی )،حسین نیرومندان به عنوان سرپرست نمایندگی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خلیل‌آباد معرفی شد و از زحمات رئیس قبلی این نمایندگی تقدیر به‌عمل آمد.

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی در شهرستان خلیل آباد

آشنانیوز:  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلیل آباد از برگزاری رقابت‌های مختلف ورزشی ویژه دانش آموزان مدارس در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی آشنانیوز ، حسن احمدیان دهمیانی صبح امروز  اظهار کرد: در مراسمی که صبح روز شنبه 27 مهرماه در مدرسه آیت الله خامنه ای خلیل آباد با حضور مسئولان شهرستان و دانش آموزان این مرکز آموزشی برگزار می‌شود، به صورت نمادین زنگ هفته تربیت بدنی و ورزش به صدا در خواهد آمد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خلیل آباد با اشاره به برگزاری مسابقات طناب کشی ویژه دانش آموزان در این روز افزود: در پایان این مسابقات به نفرات برتر جوایزی نیز اهدا خواهد شد.

 

احمدیان دهمیانی به برگزاری رقابت‌های دارت و تنیس روی میز در هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن شهید یاقوتی اشاره و بیان کرد: برگزاری مسابقه دوی همگانی و طناب زنی ویژه دانش آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی نیز در این هفته در دستور کار قرار دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: در صددیم در صورت جذب حامی مالی، یک همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی نیز در روز جمعه پایان هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار کنیم.

بهره برداری از 20طرح عمرانی وخدماتی در شهرستان خلیل آباد

آشنانیوز: فرماندار خلیل آباد گفت: همزمان با سی وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بهره برداری از 20طرح عمرانی و خدماتی در سطح شهرستان خلیل آباد آغاز می شود .  

50 درصد انگور خراسان رضوی در خلیل‌آباد تولید می‌شود

آشنانیوز :فرماندار خلیل‌آباد با اشاره به اینکه از سطح 6 هزار هکتار باغات انگور در خلیل‌آباد 150 هزار تن انگور برداشت می‌شود، گفت: 50 درصد انگور استان خراسان رضوی در خلیل‌آباد تولید می‌شود.  

يخدان گلي قديمي خليل آباد به ميراث فرهنگي واگذار شد

آشنانیوز: رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خلیل آباد گفت: به همت ورثه مرحوم حاج محمدرضا ضیایی در اقدامی فرهنگی یخدان گلی خلیل آباد به این اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلیل آباد واگذار شد.

تشییع پیکر شهید حادثه تروریستی خاش در خلیل آباد

آشنانیوز: پیکر شهید استوار دوم 'مهدی نوروزی' از درجه داران نیروی انتظامی که طی درگیری در منطقه خاش استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید، روز جمعه بر دوش مردم خلیل آباد استان خراسان رضوی تشییع شد.

سر زمین شهداء میزبان دانش آموزان خلیل آبادی

آشنانیوز: 105 دانش آموز دختر پایه دوم متوسطه شهرستان خلیل آباد به اردوی راهیان نور اعزام شدند .

تازه ها

پربازدید ها