جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰

سرپرست فرمانداری جغتای معارفه شد

آشنانیوز :با حضور مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی مراسم معارفه ی سرپرست فرمانداری شهرستان جغتای برگزار شد.
سید هادی طباطبایی در این مراسم با بیان این که خدمت رسانی خالصانه به خلق از مصادیق بارز عبادت می باشد گفت: انسان کامل با شناخت پروردگار قدم در راه ارایه خدمت به خلق و رستگاری می گذارد.
وی ضمن قدردانی از زحمات فرماندار سابق، محمد علی آبادی را بر اساس حکم استاندار به عنوان سرپرست فرمانداری جغتای معرفی و ابراز امیدواری کرد: سرپرست جدید فرمانداری با همکاری دستگاه های اجرایی در راه توسعه ی جغتای بیش از گذشته تلاش کند.
مهدی هنرور، فرماندار سابق نیز به ارایه ی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمان تصدی سمت فرمانداری پرداخت و خاطرنشان کرد: گازرسانی به 18 روستا با جمعیتی بالغ بر 22 هزار نفر، آماده سازی 200 واحد مسکن مهر و آغاز ساخت عملیات اجرایی سایت اداری شهرستان از جمله ی این اقدامات به شمار می رود.
محمد علی آبادی، سرپرست فرمانداری جغتای نیز در سخنانی به ارایه ی مهم ترین برنامه های خود پرداخت و گفت: اشتغال، توسعه ی زیر ساخت های عمرانی و پیشرفت شهرستان به لحاظ فرهنگی از مهم ترین اولویت های کاری شهرستان خواهد بود.

2 وقف جدید در شهرستان جغتای به ثبت رسید

آشنانیوز :مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جغتای از ثبت دو وقف جدید برای ساخت مجموعه فرهنگی تکیه ابوالفضلی(ع) و خانه عالم در شهرستان خبر داد.  

آخرین اخبار :سفر استاندار خراسان رضوی به جغتای

آشنانیوز: استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به جغتای از کارخانه فروکروم این شهرستان بازدید کرد. 

اختصاص 10 میلیارد تومانی بودجه برای اجرای فاز نخست گازرسانی به روستاهای جغتای

آشنانیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از اختصاص 10 میلیارد تومان برای اجرای فاز نخست گازرسانی به روستاهای جغتای خبر داد.

دستگيري شرور سابقه دار در جغتاي

آشنانیوز: شرور سابقه دار و تحت تعقیب در عملیات ضربتی پلیس جغتای در این شهرستان دستگیر شد.  

تازه ها

پربازدید ها